Evliliğiniz Aşkınızı Öldürmesin

EVLİLİĞİNİZ AŞKINIZA MANİ OLMASIN

mutluluk-ve-ask

Evlilik aşkı öldürür lafı oldukça klişe ama doğru da bir tespittir. Herkesin hayali mutlu bir evlilik sürdürmektir. Bunun içinde en önemli şey sevgi ve saygıyı kaybetmemektir. Evliliğinizde önce aşkınızı öldürücek engelleri ortadan kaldırmalısınız.

Çaba Harcayın: Sevgiliyken her buluşmaya nasıl hazırlandığınızı asla unutmayın herşey özenle hazırlanıyor giydiğiniz kıyafetlerinizden parfümünüze kadar hatta yürüyüş şeklinize kadar herşeye özen gösteririz. değişen bir şey yok karşınızdaki aynı kişi, sadece o dönemde her hareketinize dikkat ederken evlendiğinizde hiç bir şeye dikkat etmemeniz aşkınızı yavaş yavaş öldürmeye başlıyor.

ilk-bulusmanin-mukemmel-gecmesi

 

Bakım: Evlendikten sonra kadınların yaptıkları en büyük hataların başında bakımsızlık geliyor kadınlar evlendikten sonra kendilerini salıyorlar. Kadınların kendilerini salmaları kilo almalarınıda beraberinde getiriyor tabiki, son olarakta dışarı çıkarken mankenler gibi hazırlanan özenli kadın evde paspal bir hale dönüşüyor. Bir erkek için kadın mağaza vitrini gibidir güzel bir vitrin erkeği kendine çeker eğer sizin vitrininiz artık eskisi gibi güzel değilse erkek başka mağazalara gider ve bunun suçlusuda aslında bakımsız kadın olmanızdan kaynaklanıyor .

Professional makeup artist and hairdresser are preparing a fashion model. Portrait of beautiful blonde girl with blue eyes. Isolated on white background

Evlilikte Çocuk : Yeni evli çiftler genellikle evliliğin ilk yıllarında birazda aile büyüklerinin isteği ile hemen çocuk yapma düşüncesine girerler . Ancak yeni evliliklerde hemen çocuk yapmak ilişkiye herzaman yardımcı olmayabiliyor özelliklede birbirlerini henüz daha yeni tanıma aşamasında olan çiftler için. Kendinize biraz zaman tanımalısınız daha fazla birbirinizle zaman geçirin ve evliliğin tadını çıkartın. Çünkü çocuk doğduktan sonra özellikle annenin zamanının çoğu bebekle geçeçektir ve bu durumda eskisi gibi birbirinizle pek zaman geçiremeyeceksiniz.

anne-baba-cocuk-aile

Özel Günler : Evlilik öncesi sevgilinizin özel günleri sizin için en güzel günlerdi, bu özel günler için planlama yapılır hediyeler alınır sevgilinizin mutlu olması için gerekenler titizlikle yapılırdı ve en güzel anlar yaşanırdı. Ancak evlilikle beraber özel günler değerini yitirmekte ve zamanala unutulup eşler arasında sorunlara yol açmaya başlar,buda evliliğinizin gidişatının kötüye doğru olduğunu ortaya serer.

ozel-gunler-sevgili

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir