Kadınları Çekici Gösteren Özellikler

Her erkek farklı yapıda olabilir ama her erkeğin kadınlarda çekici bulduğu şeyler aynıdır. Hem de bu bilim tarafından kanıtlanmıştır. Yapılan araştırmalar erkeklerin, hangi şartlarda, hangi kadınları çekici bulduğunu ortaya koyuyor. kirmizi

Öncelikle dudaklarınızı ön plana çıkardın. Vücut hatlarınızı ön plana çıkarmayı unutun. Üniversitelerin yaptığı araştırmalara göre bir kadının vücudunda en çekici fiziksel özelliğinin dudakları olduğu tespit edilmiştir. Renk olarak kırmızı ve pembe daha çabuk ve daha kalıcı etki bıraktığı gözlenmiştir. Kurtarıcınız kırmızı renk bu noktada da yardımınıza koşuyor. Bir diğer can alıcı nokta göz teması. Birinden etkilendiğinizde gözbebekleriniz büyür. Bunu herkes bilir. Etkilendiğiniz kişinin gözlerine baktığınız anda bunu karşınızdaki de farkeder ve goll:) Gülümseyin:) Tıpki o çok sık kullandığım emojiler gibi. Araştırmalar erkeklerin gülümseyen kadınlardan daha çok etkilendiğini kanıtlamıştır. Tabi gülümserken dişlerinizde sağlıklı ve bakımlı olması önemli. Beyaz ve sağlıklı dişlere sahip olmak çok kolay. Diş fırçası, diş macunu, diş hekimi. Yüksek ve tiz sesler erkeklere daha çekici gelmektedir. Yüksek ve tiz ses dinletilen 100 erkekten 98’i karşısında çekici bir kadın olduğunu düşünmüştür. Vücud dilinizi kullanın. Bulunduğunuz ortamda etkilendiğiniz erkeğe eğilerek konuşun. Bir yere dayanarak konuşmakta vücut dilinde senden etkilendim demek:) Cazibe işareti olarak gösterilen kırmızı yanaklara allıkla çok kolay ulaşabilirsiniz. Yapılan bir araştırmada aynı kadın, aynı pozu iki farklı elbise giyerek veriyor. Biri mavi diğeri kırmızı. Erkeklere bu resimler gösterildiğinde %90’ının kırmızı elbise giyen kadının daha çekici olduğunu söylüyor.

Bence kadınların en çekici oldukları zaman kesinlikle doğal oldukları zaman. Doğal olun, abartılı makyajlardan kaçının, çok fazla dekolteyi bir arada kullanmayın. Kanıtlandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir